Nadchodzą upały – zadbajmy o siebie i swoich bliskich
W najbliższych dniach temperatury mogą przekroczyć 30°C. Pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa:
- pij dużo wody,
- chroń głowę i skórę przed słońcem,
- w miarę możliwości przebywaj w chłodnych miejscach,
- zwróć szczególną uwagę na seniorów, dzieci i osoby potrzebujące wsparcia,
- nie zostawiaj dzieci ani zwierząt w zaparkowanych samochodach!
Warto zapoznać się z zasadami bezpiecznego zachowania podczas upałów na plakacie poniżej. Dbajmy o siebie i innych!



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!