Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Piątek, 21 czerwca 2024
Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
pochmurno
26°C

Drzewko za makulaturę

Ocena 0/5

Szanowni Państwo

W dniu 17 maja 2024r. na stadionie gminnym w Mikołajkach Pomorskich przeprowadzono akcję ekologiczną pn. „Drzewko za makulaturę”. Jest to 24 edycja działań ekologicznych prowadzona na terenie naszej gminy. Aby zachęcić  do poparcia ekologii, Urząd Gminy przygotował bogatą listę drzewek i krzewów. Za 5 kg makulatury można było otrzymać sadzonkę maliny czerwonej, maliny żółtej, aronii, porzeczki czarnej, porzeczki czerwonej lub tuje.  Od naszych partnerów akcji Nadleśnictwa Kwidzyn otrzymaliśmy szeroka gamę roślin leśnych, które są bardzo cenne przyrodniczo: trzmielinę, jodłę, modrzewia, dereń świdwa, sosnę, czereśnię ptasią, buk, brzozę, różę dziką, jarząb pospolity i świerk. Duży wybór sadzonek umożliwił mieszkańcom  naszej gminy zwiększenie  składu gatunkowego  ogródków i miejsc rekreacji. Podczas tegorocznej akcji zebraliśmy około 4,86 tony odpadu papieru                             i makulatury.   W akcji uczestniczyły także maluszki z Przedszkola Samorządowego, które zapoznały się z zasadami  segregacji odpadów.  W tym dniu sprzyjała nam aura pogodowa oraz dobry humor. Wytrwałość uczestników dopisywała przy polepszaniu jakości naszego środowiska i wzbogacania bioróżnorodności.   

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w akcji

 

 

 

Galeria zdjęć

Akcja ,,Drzewko za makulaturę 2024" 6 Akcja ,,Drzewko za makulaturę 2024" 5 Akcja ,,Drzewko za makulaturę 2024" 4 Akcja ,,Drzewko za makulaturę 2024" 3 Akcja ,,Drzewko za makulaturę 2024" 2 Akcja ,,Drzewko za makulaturę 2024" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.