Logo Gminy Mikołajki Pomorskie

Czyste powietrze od źródła do odbiorcy – wytwarzanie i wykorzystanie energii

Ocena 0/5

Udział w konferencji pn. „Czyste powietrze od źródła do odbiorcy – wytwarzanie i wykorzystanie energii” odbywającej się w dniu 01.07.2021 r. pomógł przybliżyć samorządowcom najnowsze programy dotyczące energetyki i ciepłownictwa, tak niezwykle istotnych i strategicznych gałęzi.
Jak zawsze niezawodni Związek Gmin Pomorskich, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego pokazali, że wspólną pracą można osiągnąć wiele. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak doświadczonymi i merytorycznymi partnerami. Pracowity ostatnio to okres dla Naszej Gminy, ale wiemy, że - dla wspólnego dobra - warto! 

Czyste powietrze 

powrót do kategorii
Poprzedni
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności