Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

SPORT W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MIKOŁAJKACH POMORSKICH W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

SPORT W SZKOLE PODSTAWOWEJ

W MIKOŁAJKACH POMORSKICH

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Sukcesy:

  1. 06.09.2021 r. - Rejestracja do srs szkoły we współzawodnictwie sportowym,  Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży 2021/2022.
  2. 02.09.2021 r. – Ustalenie przez nauczycieli wychowania fizycznego form zajęć z wychowania fizycznego.
  3. 30.09.2021 r. – odbyły się Szkolne Zawody w Biegach Przełajowych w Szkole Podstawowej, które były eliminacjami do Igrzysk Powiatowych. W kategorii klas IV-VI dziewczęta , brało udział 31 dziewcząt ( I miejsce – Jessica Treder – 5B, II miejsce- Nikola Mendat -5A, III miejsce – Oliwia Krusińska – 4A). W kategorii klas IV-VI chłopców, brało udział 37 chłopców ( I miejsce – Szymon Żabliński – 5A, II miejsce – Krajnik Bartosz – 6A, III miejsce – Adam Sałek – 4A). W kategorii klas VII-VIII dziewcząt, brało udział 22 dziewcząt ( I miejsce – Karolina Leonarczyk – 7A, II miejsce – Oliwia Dawidowska – 8A, III miejsce – Patrycja Czarnecka – 7B). W kategorii klas VII-VIII chłopców, brało udział 36 chłopców ( I miejsce – Wojtek Kopek – 8A, II miejsce – Jakub Klonowski – 8B, III miejsce – Kacper Bednarski – 8B). W kategorii klas I-III dziewcząt, brało udział 23 dziewcząt ( I miejsce – Lena Sałek – 2B, II miejsce – Nadia Kozłowska – 2A, III miejsce – Wiktoria Wiatrowska – 2B). W kategorii klas I-III chłopców, brało udział 39 chłopców ( I miejsce – Mikołaj Rygielski – 2B, II miejsce – Franek Wysocki – 2A, III miejsce – Aleksander Witkowski – 2B). Wszystkich biegów było 6, liczba wszystkich uczestników to – 188. Organizatorami szkolnych zawodów w biegach byli: Mariusz Wojtkowiak i Robert Felski.
  4. 26.10.2021 r. – odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Powiatowe Igrzyska Młodzieży w kategorii dziewcząt i chłopców w Unihokeju – w Mikołajkach Pomorskich.

I miejsce – w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt,

I miejsce - w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców,

I miejsce – w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w kategorii dziewcząt,

I miejsce - w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w kategorii chłopców,

Wszystkie 4 drużyny uzyskały awans do Półfinału Wojewódzkiego.

Organizator turnieju i trener – Mariusz Wojtkowiak

  1. 09.11.2021 r. – III miejsce w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju w kategorii dziewcząt w Prabutach. Trener: Mariusz Wojtkowiak
  2. 10.11.2021 r. II miejsce chłopców w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju w kategorii chłopców w Prabutach. Trener : Robert Felski

Współzawodnictwo Sportowe ze względu na COVID19 zawieszone

  1. 11.03.2022 r. – odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Powiatowe Igrzyska Młodzieży w kategorii dziewcząt i chłopców w Koszykówce – w Mikołajkach Pomorskich.

II miejsce – w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt,

I miejsce - w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców,

II miejsce – w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w kategorii dziewcząt,

II miejsce - w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w kategorii chłopców,

       Organizator turnieju i trener – Mariusz Wojtkowiak

  1. 25.03.2022 r. - Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Siatkowej w Sztumie:

I miejsce – w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Piłce Siatkowej w kategorii dziewcząt,

II miejsce - w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Piłce Siatkowej  w kategorii chłopców, Trener – Mariusz Wojtkowiak

 

  1. 31.03.2022 r. - Powiatowe Igrzyska Dzieci w  Czwórkach w Piłce Siatkowej w Sztumie:

II miejsce – w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Czwórkach w Piłce Siatkowej w kategorii dziewcząt,

II miejsce - w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Czwórkach w Piłce Siatkowej  w kategorii chłopców, Trener – Robert Felski

  1. 07.04.2022 r.Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe w Mikołajkach Pomorskich:
  1. Pierwszy bieg to dziewczynki rocznik 2011 i młodsze ( klasa IV i młodsze).

II miejsce – S.P Mikołajki Pomorskie

  1. Drugi bieg to chłopcy rocznik 2011 i młodsi ( klasa IV i młodsi)

II miejsce – S.P Mikołajki Pomorskie

  1. Trzeci bieg to dziewczynki rocznik 2010 - 2009  ( klasa V-VI).

II miejsce – S.P Mikołajki Pomorskie

  1. Czwarty bieg to chłopcy rocznik 2010 – 2009 ( klasa V-VI).

II miejsce – S.P Mikołajki Pomorskie

  1. Piąty bieg to dziewczynki rocznik 2008 – 2007 ( klasa VII – VIII).

II miejsce – S.P Mikołajki Pomorskie

  1. Szósty bieg to chłopcy rocznik 2008 – 2007 ( klasa VII – VIII).

II miejsce – S.P Mikołajki Pomorskie

 

 Indywidulanie Biegi Przełajowe, najlepsze wyniki:

  1. Pierwszy bieg to dziewczynki rocznik 2011 i młodsze ( klasa IV i młodsze).

III miejsce – Julia Ciura

VIII miejsce – Kamrowska Magda

  1. Trzeci bieg to dziewczynki rocznik 2010 - 2009  ( klasa V-VI).

IV miejsce – Jessika Treder

  1. Czwarty bieg to chłopcy rocznik 2010 – 2009 ( klasa V-VI).

II miejsce Szymon Zabliński

III miejsce Dawid Sałek

VII miejsce – Bartosz Krajnik

  1. Piąty bieg to dziewczynki rocznik 2008 – 2007 ( klasa VII – VIII).

VI miejsce – Wiktoria Czwerenko

  1. Szósty bieg to chłopcy rocznik 2008 – 2007 ( klasa VII – VIII).

V miejsce – Kacper Bednarski

Organizatorzy i trenerzy – Mariusz Wojtkowiak, Robert Felski

 

  1. 20.04.2022 r.II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w Piłce nożnej chłopców w Mikołajkach Pomorskich. Organizator i trener: Robert Felski

 

  1. 13.05.2022 r. III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w  Czwórboju dziewcząt i III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w  Czwórboju chłopców w Sztumie. Trener – Mariusz Wojtkowiak

 

  1. 2022 r. – pozyskane 10 tysięcy złotych na sport szkolny, na wniosek Mariusza Wojtkowiaka 12 radnych zatwierdziło wniosek.

 

  1. Nagrody sportowe za rok szkolny 2021/2022:

 

Klasa 5 a

  1. Hamadyk Julia
  2. Mendat Nikola
  3. Wiśniewki Nikodem
  4. Wozniak Amelia
  5. Zabliński Szymon

Klasa 6 a

  1. Krajnik Bartosz

Klasa 7 a

  1. Chruściński Oliwier
  2. Kłosowski Damian
  3. Mendat Karol
  4. Ukor Aleksander

Klasa 8 a

  1. Kopek Nikola
  2. Rusiński Dawid
  3. Solecki Mikołaj

Klasa 8b

  1. Marguardt Sławomir
  2. Bednarski Kacper
  3. Tomasik Krzysztof

 

KLASYFIKACJA

WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

IGRZYSKA DZIECI

54 miejsce w województwie pomorskim na 337 szkół punktujących, I miejsce w powiecie sztumskim

 

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

SP 5 Chojnice

368

2

SP 6 Kwidzyn

299

3

SP Bolszewo

298

4

SP Puck

259.5

5

III Społ. STO Gdańsk

258

6

SP Sportowa Człuchów

248

53

SP 1 Gniew

99

54

SP Mikołajki Pomorskie

99

55

SP 4 Słupsk

96

 

IGRZYSKA Młodzieży

87 miejsce w województwie pomorskim na 359 szkół punktujących, I miejsce w powiecie sztumskim

 

Miejsce

Szkoła

Punkty

1

SP 8 Gdańsk

267.5

2

SP Rychnowy

251

3

III Społ. STO Gdańsk

235

4

SP 10 Słupsk

228.5

86

PSP 1 Starogard Gdański

72

87

SP Mikołajki Pomorskie

71

88

SP Główczyce

71

 

 

Jakość powietrza w gminie Mikołajki Pomorskie - PM10, PM2.5, PM1, temp., wilgotność, ciśnienie

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Zegar

Imieniny

Wójt Gminy

Wójt Gminy

Gminny System Komunikacji Online

GSKO

Usługi online

e-Urzad

epuap

obywatel.gov.pl

Facebook

Youtube

Spis rolny

Spis rolny 2020

Pogoda

MIKOŁAJKI POMORSKIE Pogoda

Mapa

Wyłączenia bieżące energii elektrycznej

Wyłączenia bieżace

Pomorskie

Pomorskie

Poradnictwo prawne

Poradnictwo prawne